7 Nisan 2018

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

A Wifi 2014 yılında A Wifi Telekomünikasyon Ltd. Şti. ticari unvanıyla Diyarbakır’ da kurulmuştur. Bilişim Teknolojileri Kurumundan 10/09/2014 tarihinde İnternet Servis Sağlayıcı lisansını almış bulunmaktadır.
    Diyarbakır’dan başlayıp tüm Türkiye’yi güvenli bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan A WiFi, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynamaktadır. Müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, profesyonel bir kuruluştur. Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurmaktadır. Çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.
    Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan bireysel ve kurumsal hizmetlerin eksiksiz,müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır.
    A Wifi özel paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler sunmaktadır. Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle bireysel olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us